تبلیغات
كهكشان نیوز

كهكشان نیوز

تلفات سنگین رانش زمین در واشنگتن

نویسنده: Admin 1393/01/5 دسته بندی : خواندنی ها ,
رانش زمین در ایالت واشنگتن آمریکا زندگی مردم را مختل کرده است. این رانش زمین سبب ناپدید شدن بیش از یکصد و هفتاد و شش نفر شده است.


رانش زمین در واشنگتن سبب کشته و ناپدید شدن یکصد و نود نفر شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی سی ان ان، رانش زمین در ایالت واشنگتن آمریکا زندگی مردم را مختل کرده و سبب ناپدید شدن بیش از یکصد و هفتاد و شش نفر شده است.
گفته می شود شمار کشته ها تاکنون به چهارده نفر رسیده است.

ا

ین حادثه، خسارتهای زیادی در برخی از مناطق واشنگتن بویژه دارینگتون به همراه داشته است. بارش شدید باران در روزهای گذشته عامل این رانش زمین بوده است. تلاش ها برای یافتن افراد ناپدیدشده همچنان ادامه دارد. در عملیات کاوش و نجات از بالگرد در این مناطق استفاده می شود.

رانش زمین، سبب ریشه کن شدن درختان و خسارتهای گسترده به مناطق مسکونی و نابود شدن جاده ها و خطوط ارتباطی به مناطقی از ایالت واشنگتن شده است.

کارشناسان می گویند خسارتهای ناشی از این رانش زمین شبیه رانش زمین هولناکی است که سی و چهار سال پیش در کوه سن هلنز رخ داد و خسارتها و تلفات زیادی به همراه داشت.

کارشناسان درباره احتمال تکرار رانش زمین در این مناطق به علت استمرار بارش شدید باران در روزهای آینده هشدار داده اند.

آثار ناشی از رانش زمین به حدی شدید است که امکان ورود به این مناطق وجود ندارد و فقط از طریق هوایی می توان برای کمک رسانی اقدام کرد. این مناطق بسیار خطرناک است و درنتیجه کار امدادرسانی برای امدادرسانها بسیار دشوار شده است زیرا آنها نمی توانند وارد این مناطق شوند.
ادامه مطلب ... نظرات :


آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

    بروزرسانی :

درباره ما

    ایجاد کننده وبلاگ : Admin

HitLeap - Auto Traffic Exchange

تبلیغات
  • طراحی قالب توسط پارس تولز
  • ParsTools.Com
.CopyRight © 2010 - 2011 HOSSEINEHSAN Group , All Rights Reserved ©